Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Кандидати за избрана статија/Born This Way (песна)“

с
Отстрането уредувањето на 62.162.217.65 (разговор), вратено на последната верзија на [[User:Kiril Simeonovski|Kiril Simeonovski]
с (Отстрането уредувањето на 62.162.217.65 (разговор), вратено на последната верзија на [[User:Kiril Simeonovski|Kiril Simeonovski])
#{{За}}--[[User:Kiril Simeonovski|Kiril Simeonovski]] <small>([[User talk:Kiril Simeonovski|разговор]])</small> 20:48, 12 февруари 2012 (CET)
 
=== Против ===
=== МАКЕДОНИЈА !! ХАХАХАХ ===--00-0
 
=== Воздржан ===
 
60

уредувања