Разлика помеѓу преработките на „970“

Додаден 11 бајт ,  пред 7 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава sh:970
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:970 жыл)
с (r2.7.1) (Робот: Додава sh:970)
[[be-x-old:970]]
[[bh:९७०]]
[[bg:970]]
[[bs:970]]
[[br:970]]
[[bg:970]]
[[ca:970]]
[[cv:970]]
[[sl:970]]
[[sr:970]]
[[sh:970]]
[[su:970]]
[[fi:970]]
86.434

уредувања