Разлика помеѓу преработките на „Франсоа Митеран“

Додадени 28 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава scn:François Mitterand
с (r2.7.1) (Бот Додава: tl:François Mitterrand)
с (r2.7.1) (Робот: Додава scn:François Mitterand)
[[ru:Миттеран, Франсуа]]
[[sq:François Mitterrand]]
[[scn:François Mitterand]]
[[simple:François Mitterrand]]
[[sk:François Mitterrand]]
86.434

уредувања