Вестминстерски мост: Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Робот: Додава ca:Westminster Bridge
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Додава bg:Уестминстърски мост)
с (r2.7.1) (Робот: Додава ca:Westminster Bridge)
 
[[bg:Уестминстърски мост]]
[[ca:Westminster Bridge]]
[[cs:Westminster Bridge]]
[[da:Westminster Bridge]]
86.434

уредувања