Разлика помеѓу преработките на „Список на македонисти“

с
Отстрането уредувањето на 77.29.142.184 (разговор), вратено на последната верзија на Raso mk
с (Отстрането уредувањето на 77.29.142.184 (разговор), вратено на последната верзија на Raso mk)
|
|-
|}
|{{Роза Тасевска}}/{{Flag,Makedonija}}}
 
== Наводи ==
== Роза Тасевска ==
{{наводи}}
{{Македонски со мака, курс за почетници}}
 
== Видете исто така ==