Разлика помеѓу преработките на „Список на македонисти“

с (Отстрането уредувањето на 77.29.142.184 (разговор), вратено на последната верзија на 77.28.9.206)
 
== Наводи ==
{{Роза Тасевска/Македонски со мака-Курс за почетници}}
{{наводи}}
 
== Видете исто така ==
Анонимен корисник