Разлика помеѓу преработките на „Ној“

Додадени 17 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава et:Jaanalind
с (r2.6.4) (Робот: Додава kbd:Махъшэбзу)
с (r2.7.2) (Робот: Додава et:Jaanalind)
[[de:Afrikanischer Strauß]]
[[nv:Tsídiitsoh]]
[[et:Jaanalind]]
[[el:Στρουθοκάμηλος]]
[[en:Ostrich]]
2.249

уредувања