Разлика помеѓу преработките на „Гидеон Сундбак“

Додадени 19 бајти ,  пред 8 години
image
с (r2.7.3) (Робот: Додава az:Gideon Sundbək; козметички промени)
(image)
{{Infobox person
| name = Гидеон Сундбак<br /><small>''Gideon Sundback''</small>
| image = Gideon Sundback.jpg
| image_size =
| caption =
Анонимен корисник