Југославија: Разлика помеѓу преработките

Одземени 26 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Додава ext:Yugoslavia; менува fa:یوگسلاوی
с (Робот: Додава ext:Yugoslavia; менува fa:یوگسلاوی)
[[es:Yugoslavia]]
[[eo:Jugoslavio]]
[[ext:Yugoslavia]]
[[fa:جمهوری فدرال سوسیالیستی یوگسلاوی]]
[[fa:یوگسلاوی]]
[[fo:Jugoslavia]]
[[fr:Yougoslavie]]
85.496

уредувања