Твитер: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.2) (Робот: Додава vep:Tvitter
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Менува ru:Twitter)
с (r2.7.2) (Робот: Додава vep:Tvitter)
[[tk:Twitter]]
[[uk:Twitter]]
[[vep:Tvitter]]
[[vi:Twitter]]
[[war:Twitter]]
5.331

уредување