Разлика помеѓу преработките на „НБА плејоф 2012“

Одземени 39 бајти ,  пред 8 години
|-
| Поени
| [[ЛеБронКоби ЏејмсБрајант]] || [[МајамиЛос ХитАнџелес Лејкерс]] || 3238
| [[Коби Брајант]] || [[Лос Анџелес Лејкерс]] || 3130.3 || 13
|-
| Скокови
| [[Џош Смит]]|| [[Атланта Хокс]] || 18
| [[Џош Смит]]|| [[Атланта Хокс]] || 1815 || 12
|-
| Асистенции
| [[Ражон Рондо]]<br>[[Крис Пол]] || [[Бостон Селтикс]]<br>[[Лос Анџелес Клиперс]] || 1112
| [[Ражон Рондо]]<br>[[Крис Пол]] || [[Бостон Селтикс]]<br>[[Лос Анџелес Клиперс]] || 11.5 || 12
|-
| Украдени Топки
| [[Џејсон Кид]] || [[Далас Маверикс]] || 7
| [[ЏејсонРажон КидРондо]] || [[ДаласБостон МавериксСелтикс]] || 54 || 2
|-
| Блокади
| [[Ендрју Бајнам]] || [[Лос Анџелес Лејкерс]] || 10*
| [[Ендрју Бајнам]] <br> [[Рој Хиберт]] || [[Лос Анџелес Лејкерс]] <br> [[Индијана Пејсерс]] || 104.67 || 13
|}