Мегалит: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Робот: Додава eu:Megalito
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава scn:Megaliti)
с (r2.7.1) (Робот: Додава eu:Megalito)
[[es:Megalitismo]]
[[eo:Megalito]]
[[eu:Megalito]]
[[fa:خرسنگ]]
[[fr:Mégalithe]]
34.422

уредувања