Разлика помеѓу преработките на „549“

Додадени 15 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава simple:549
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:549 жыл)
с (r2.7.1) (Робот: Додава simple:549)
[[be-x-old:549]]
[[bh:५४९]]
[[bg:549]]
[[bs:549]]
[[br:549]]
[[bg:549]]
[[ca:549]]
[[cv:549]]
[[sq:549]]
[[scn:549]]
[[simple:549]]
[[sk:549]]
[[sl:549]]
86.434

уредувања