Тестостерон: Разлика помеѓу преработките

Додадени 68 бајти ,  пред 10 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Додава su:Téstostéron)
[[fi:Testosteroni]]
[[sv:Testosteron]]
[[ta:இசுடெசுத்தோசத்தெரோன்]]
[[tr:Testosteron]]
[[uk:Тестостерон]]
86.434

уредувања