Отвори го главното мени

Промени

Додадени 4 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.1) (Робот: Менува vep:Mad'jaranma
[[ug:ۋېنگرىيە]]
[[vec:Ongarìa]]
[[vep:VengriiMad'jaranma]]
[[vi:Hungary]]
[[vo:Macarän]]
4.138

уредувања