Разлика помеѓу преработките на „Кога лисјата паѓаат (ТВ серија)“

с (Отстрането уредувањето на 78.157.10.137 (разговор), вратено на последната верзија на Raso mk)
|-
 
| [[Ѓувен Хокна]] || '''Хајрие Текин''' || КурватаЖената на Али Риза.
 
|-
 
| [[Бену Јилдиримлар]] || '''Фикрет Текин''' || НајголемотоЌерка курвичена воАли семејството ТекинРиза, понижувањето на неговиот татко, сопруга на Тахсин, маќеа на трите негови деца и мајка на Умут.
 
|-
Анонимен корисник