Категорија:1834: Разлика помеѓу преработките

Додадени 42 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.2+) (Робот: Додава xmf:კატეგორია:1834
с r2.7.1) (Робот: Додава gl:Categoría:1834
с r2.7.2+) (Робот: Додава xmf:კატეგორია:1834
Ред 47:
[[hu:Kategória:1834]]
[[mr:वर्ग:इ.स. १८३४]]
[[xmf:კატეგორია:1834]]
[[arz:تصنيف:1834]]
[[ms:Kategori:1834]]
Ред 75 ⟶ 76:
[[uk:Категорія:1834]]
[[vi:Thể loại:1834]]
[[war:CategoryKaarangay:1834]]
[[yo:Ẹ̀ka:1834]]
[[zh-yue:Category:1834年]]
127.531

уредување