Разлика помеѓу преработките на „А1 телевизија“

Одземен 31 бајт ,  пред 7 години
немо да е сестринска на нешто што непостоело тогаш
с (Отстрането уредувањето на MacedonianBoy (разговор), вратено на последната верзија на Petar5nastoski)
(немо да е сестринска на нешто што непостоело тогаш)
| replaced names =
| replaced by names =
| sister names = [[А2 телевизија]] [[А1on телевизија]]
| timeshift names =
| web = [http://www.a1.com.mk a1.com.mk]