Опиум: Разлика помеѓу преработките

Одземени 2 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Робот: Менува ps:اپيم
[проверена преработка][проверена преработка]
с r2.7.1) (Робот: Додава ne:अफिम
с r2.7.1) (Робот: Менува ps:اپيم
Ред 83:
[[oc:Òpi]]
[[uz:Afyun]]
[[ps:تریاکاپيم]]
[[pl:Opium]]
[[pt:Ópio]]
4.138

уредувања