Разлика помеѓу преработките на „Пантеон (Рим)“

Додадени 20 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава sl:Panteon, Rim
с (r2.7.1) (Бот Додава: vi:Đền Pantheon)
с (r2.7.1) (Робот: Додава sl:Panteon, Rim)
[[be:Пантэон, Рым]]
[[be-x-old:Пантэон (Рым)]]
[[bs:Panteon (Rim)]]
[[bg:Пантеон (Рим)]]
[[bs:Panteon (Rim)]]
[[ca:Panteó de Roma]]
[[cs:Pantheon]]
[[simple:Pantheon]]
[[sk:Panteón (Rím)]]
[[sl:Panteon, Rim]]
[[sr:Пантеон (Рим)]]
[[sh:Panteon (Rim)]]
4.138

уредувања