2 (број): Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Робот: Додава za:Ngeih
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.5) (Робот: Додава si:දෙක)
с (r2.6.4) (Робот: Додава za:Ngeih)
[[bug:2 (nomoro)]]
[[uk:2 (число)]]
[[za:Ngeih]]
[[vep:2 (lugu)]]
[[vi:2 (số)]]
127.231

уредување