Отвори го главното мени

Промени

Одземени 12 бајти ,  пред 7 години
с
Робот: Брише ang:221 (deleted)
[[af:221]]
[[am:221 እ.ኤ.አ.]]
[[ang:221]]
[[ar:ملحق:221]]
[[an:221]]
85.496

уредувања