Отвори го главното мени

Промени

Одземени 13 бајти, пред 7 години
с
Робот: Брише ang:1838 (deleted)
[[af:1838]]
[[am:1838 እ.ኤ.አ.]]
[[ang:1838]]
[[ar:ملحق:1838]]
[[an:1838]]
85.496

уредувања