Моч: Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава oc:Urina
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: bn:মূত্র)
с (r2.7.1) (Робот: Додава oc:Urina)
[[no:Urin]]
[[nn:Urin]]
[[oc:Urina]]
[[pl:Mocz]]
[[pt:Urina]]
386

уредувања