Разлика помеѓу преработките на „Пеле“

Додадени 18 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава ckb:پێلیە
с (r2.7.2) (Робот: Додава sh:Pelé)
с (r2.7.1) (Робот: Додава ckb:پێلیە)
[[Категорија:Родени во 1940]]
[[Категорија:Живи луѓе]]
 
[[lez:Пеле]]
 
[[af:Pelé]]
[[sw:Pelé]]
[[ky:Пеле]]
[[lez:Пеле]]
[[la:Pelé]]
[[lv:Pele (futbolists)]]
[[sk:Pelé]]
[[sl:Pelé]]
[[ckb:پێلیە]]
[[sr:Пеле]]
[[sh:Pelé]]
4.138

уредувања