Разлика помеѓу преработките на „1961“

Одземени 30 бајти ,  пред 8 години
с
Робот: Брише ang:1961 (deleted), cbk-zam:1961 (deleted)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава zea:1961)
с (Робот: Брише ang:1961 (deleted), cbk-zam:1961 (deleted))
[[af:1961]]
[[am:1961 እ.ኤ.አ.]]
[[ang:1961]]
[[ar:ملحق:1961]]
[[an:1961]]
[[cv:1961]]
[[cs:1961]]
[[cbk-zam:1961]]
[[co:1961]]
[[cy:1961]]
85.496

уредувања