Опиум: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава ne:अफिम
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Робот: Додава oc:Òpi)
с (r2.7.1) (Робот: Додава ne:अफिम)
[[my:ဘိန်း]]
[[nl:Opium]]
[[ne:अफिम]]
[[new:अफिम]]
[[ja:アヘン]]
4.138

уредувања