Разлика помеѓу преработките на „1978“

Одземени 30 бајти ,  пред 8 години
с
Робот: Брише ang:1978 (deleted), cbk-zam:1978 (deleted)
с (r2.7.2) (Бот Додава: frr:1978)
с (Робот: Брише ang:1978 (deleted), cbk-zam:1978 (deleted))
[[af:1978]]
[[am:1978 እ.ኤ.አ.]]
[[ang:1978]]
[[ar:ملحق:1978]]
[[an:1978]]
[[cv:1978]]
[[cs:1978]]
[[cbk-zam:1978]]
[[co:1978]]
[[cy:1978]]
85.496

уредувања