Разлика помеѓу преработките на „1955“

Одземени 30 бајти ,  пред 8 години
с
Робот: Брише ang:1955 (deleted), cbk-zam:1955 (deleted)
с (r2.7.2) (Бот Додава: frr:1955)
с (Робот: Брише ang:1955 (deleted), cbk-zam:1955 (deleted))
[[af:1955]]
[[am:1955 እ.ኤ.አ.]]
[[ang:1955]]
[[ar:ملحق:1955]]
[[an:1955]]
[[cv:1955]]
[[cs:1955]]
[[cbk-zam:1955]]
[[co:1955]]
[[cy:1955]]
85.496

уредувања