Разлика помеѓу преработките на „НБА плејоф 2012“

Додадени 67 бајти ,  пред 9 години
| Поени
| [[ЛеБрон Џејмс]] || [[Мајами Хит]] || 32
| [[ЛеБронКоби ЏејмсБрајант]] || [[МајамиЛос ХитАнџелес Лејкерс]] || 3231 || 1
|-
| Скокови
| Украдени Топки
| [[Џејсон Кид]] || [[Далас Маверикс]] || 7
| [[Џејсон Кид]] || [[Далас Маверикс]] || 75 || 12
|-
| Блокади
| [[Ендрју Бајнам]] || [[Лос Анџелес Лејкерс]] || 10*
| [[Ендрју Бајнам]] || [[Лос Анџелес Лејкерс]] || 10 || 1
|}
 
 
∗ ''Изедначен НБА рекорд''
 
== Наводи ==