Разлика помеѓу преработките на „НБА плејоф 2012“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
}}
{{Basketballbox|date=Април 30 |time=19:30 |place=Банкер Лајф Филдхаус, [[Индијанаполис]], [[Индијана]] |TV=НБА ТВ
|team1=[[Орландо Меџик]] |score2score1=78
|team2='''[[Индијана Пејсерс]]''' |score2='''93'''
|report=[http://www.nba.com/games/20120430/ORLIND/gameinfo.html#nbaGIboxscore Извештај]