Рихард Вагнер: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 10 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
[[Категорија:Германски драмски режисери]]
[[Категорија:Германски писатели]]
[[Категорија:GermanГермански essayistsесеисти]]
[[Категорија:Антисемитизам]]
[[Категорија:Оперски композитори]]