Разлика помеѓу преработките на „Банско (град)“

Додадени 62 бајти ,  пред 9 години
кат.
с
(кат.)
{{Шаблон:Одморалишта во Бугарија}}
 
[[Категорија:Населени места во Општина Банско]]
[[Категорија:Банско| ]]
[[Категорија:Населени места во Општина Банско]]
[[Категорија:Туризам во Бугарија]]
[[Категорија:Зимски туристички центар]]
[[Категорија:Градови во Пиринска Македонија]]
1.159

уредувања