Разлика помеѓу преработките на „Машка кошаркарска репрезентација на Канада“

с
r2.7.1) (Робот: Додава fa:تیم ملی بسکتبال کانادا
с (r2.7.2) (Робот: Менува en:Canada men's national basketball team)
с (r2.7.1) (Робот: Додава fa:تیم ملی بسکتبال کانادا)
[[en:Canada men's national basketball team]]
[[es:Selección de baloncesto de Canadá]]
[[fa:تیم ملی بسکتبال کانادا]]
[[fr:Équipe du Canada de basket-ball]]
[[it:Nazionale di pallacanestro del Canada]]
24.517

уредувања