Разлика помеѓу преработките на „НБА плејоф 2012“

Одземени 518 бајти ,  пред 9 години
|-
| Скокови
| [[Џош Смит]]|| [[Атланта Хокс]] || 18
| [[Џоаким Ноа]]<br>[[Глен Дејвис]]<br>[[Рој Хиберт]] <br>[[Ендрју Бајнам]] || [[Чикаго Булс]]<br>[[Орландо Меџик]]<br>[[Индијана Пејсерс]]<br>[[Лос Анџелес Лејкерс]] || 13
| [[Џош Смит]]|| [[Атланта Хокс]] || 18 || 1
| [[Џоаким Ноа]]<br>[[Глен Дејвис]]<br>[[Рој Хиберт]] <br>[[Ендрју Бајнам]] || [[Чикаго Булс]]<br>[[Орландо Меџик]]<br>[[Индијана Пејсерс]]<br>[[Лос Анџелес Лејкерс]] || 13 || 1
|-
| Асистенции
| [[Ражон Рондо]]<br>[[Крис Пол]] || [[Бостон Селтикс]]<br>[[Лос Анџелес Клиперс]] || 11
| [[Дерик Роуз]]<br>[[Марио Чалмерс]]<br>[[Џамиер Нелсон]] || [[Чикаго Булс]]<br>[[Мајами Хит]]<br>[[Орландо Меџик]] || 9
| [[ДерикРажон РоузРондо]]<br>[[МариоКрис Чалмерс]]<br>[[Џамиер НелсонПол]] || [[ЧикагоБостон БулсСелтикс]]<br>[[МајамиЛос Хит]]<br>[[ОрландоАнџелес МеџикКлиперс]] || 911 || 1
|-
| Украдени Топки
|-
| Блокади
| [[Ендрју Бајнам]] || [[Лос Анџелес Лејкерс]] || 910
| [[Ендрју Бајнам]] || [[Лос Анџелес Лејкерс]] || 910 || 1
|}