Разлика помеѓу преработките на „НБА плејоф 2012“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
====(3) Индијана Пејсерс vs. (6) Орландо Меџик====
{{Basketballbox|bg=#eee |date=Април 28 |time=19:00 |place=Банкер Лајф Филдхаус, [[Индијанаполис]], [[Индијана]] |TV=ЕСПН
|team1='''[[Орландо Меџик]]''' |score2score1='''81'''
|team2=[[Индијана Пејсерс]] |score2=77
|report=[http://www.nba.com/games/20120428/ORLIND/gameinfo.html#nbaGIboxscore Извештај]