Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:2012 НБА Плејоф“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
| RD1-seed04= 5
| RD1-team04= ''[[Атланта Хокс|Атланта]]''
| RD1-score04= 01
 
| RD1-seed05= 3
| RD1-seed12= 5
| RD1-team12= [[Лос Анџелес Клиперс|Л.А Клиперс]]
| RD1-score12= 01
 
| RD1-seed13= 3