Отвори го главното мени

Промени

Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додаје: sa:११७२
[[ro:1172]]
[[ru:1172 год]]
[[sa:११७२]]
[[scn:1172]]
[[simple:1172]]
46.384

уредувања