Разлика помеѓу преработките на „Пантери“

Додадени 16 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава su:Panthera
с (r2.7.1) (Бот Додава: chr:Panthera)
с (r2.7.1) (Робот: Додава su:Panthera)
[[sah:Бөдөҥ куоскалар уустара]]
[[simple:Panthera]]
[[su:Panthera]]
[[fi:Suurkissat]]
[[sv:Panthera]]
86.434

уредувања