Јужен Поларен Круг: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Робот: Менува la:Circulus Antarcticus
с (r2.7.1) (Робот: Додава sh:Antarktički krug)
с (r2.6.4) (Робот: Менува la:Circulus Antarcticus)
[[it:Circolo polare antartico]]
[[he:החוג האנטארקטי]]
[[la:Circulus antarcticusAntarcticus]]
[[lv:Dienvidu polārais loks]]
[[hu:Déli-sarkkör]]
127.177

уредувања