Разлика помеѓу преработките на „НБА плејоф 2012“

Додадени 184 бајти ,  пред 9 години
|-
| Скокови
| [[Џоаким Ноа]]<br>[[Глен Дејвис]]<br>[[Рој Хиберт]] <br>[[Ендрју Бајнам]] || [[Чикаго Булс]]<br>[[Орландо Меџик]]<br>[[Индијана Пејсерс]]<br>[[Лос Анџелес Лејкерс]] || 13
| [[Џоаким Ноа]]<br>[[Глен Дејвис]]<br>[[Рој Хиберт]] <br>[[Ендрју Бајнам]] || [[Чикаго Булс]]<br>[[Орландо Меџик]]<br>[[Индијана Пејсерс]]<br>[[Лос Анџелес Лејкерс]] || 13 || 1
|-
| Асистенции
|-
| Блокади
| [[РојЕндрју ХибертБајнам]] || [[ИндијанЛос ПејсерсАнџелес Лејкерс]] || 9
| [[РојЕндрју ХибертБајнам]] || [[ИндијанЛос ПејсерсАнџелес Лејкерс]] || 9 || 1
|}