Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:2012 НБА Плејоф“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
| RD1-seed13= 3
| RD1-team13= ''[[Лос Анџелес Лејкерс|Л.А Лејкерс]]''*
| RD1-score13= 01
| RD1-seed14= 6
| RD1-team14= [[Денвер Нагетс|Денвер]]