Разлика помеѓу преработките на „НБА плејоф 2012“

Одземени 2 бајти ,  пред 9 години
|-
| Скокови
| [[Џоаким НоаhНоа]]<br>[[Глен Дејвис]]<br>[[Рој Хиберт]] || [[Чикаго Булс]]<br>[[Орландо Меџик]]<br>[[Индијана Пејсерс]] || 13
| [[Џоаким НоаhНоа]]<br>[[Глен Дејвис]]<br>[[Рој Хиберт]] || [[Чикаго Булс]]<br>[[Орландо Меџик]]<br>[[Индијана Пејсерс]] || 13 || 1
|-
| Асистенции