Разлика помеѓу преработките на „Сен Дени (Реинион)“

с
r2.7.1) (Робот: Додава mg:Saint-Denis, Réunion
с (r2.7.1) (Робот: Додава oc:Saint-Denis (Reünion))
с (r2.7.1) (Робот: Додава mg:Saint-Denis, Réunion)
[[lv:Sendenī (Reinjona)]]
[[lb:Saint-Denis (Réunion)]]
[[mg:Saint-Denis, Réunion]]
[[mr:सेंट डेनिस]]
[[ms:Saint-Denis, Réunion]]
4.138

уредувања