Категорија:46: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава hu:Kategória:46
с (r2.6.4) (Бот Додава: sh:Kategorija:46)
с (r2.7.2) (Робот: Додава hu:Kategória:46)
[[la:Categoria:46]]
[[lv:Kategorija:46. gads]]
[[hu:Kategória:46]]
[[ms:Kategori:46]]
[[ja:カテゴリCategory:46年]]
[[no:Kategori:46]]
[[uz:Turkum:46]]
9.281

уредување