Разлика помеѓу преработките на „Категорија:89“

Додадени 17 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава hu:Kategória:89
с (r2.6.4) (Бот Додава: sh:Kategorija:89)
с (r2.7.2) (Робот: Додава hu:Kategória:89)
[[la:Categoria:89]]
[[lv:Kategorija:89. gads]]
[[hu:Kategória:89]]
[[ms:Kategori:89]]
[[ja:カテゴリCategory:89年]]
[[no:Kategori:89]]
[[uz:Turkum:89]]
9.281

уредување