Отвори го главното мени

Промени

Додаден 31 бајт ,  пред 7 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава tt:Гыйлем эстәү
[[fi:Oppiminen]]
[[sv:Studieteknik]]
[[tt:Гыйлем эстәү]]
[[th:การเรียนรู้]]
[[tr:Öğrenme]]
125.605

уредувања