Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:2012 НБА Плејоф“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
| RD1-seed01= 1
| RD1-team01= ''[[Чикаго Булс|Чикаго]]''*
| RD1-score01= 01
| RD1-seed02= 8
| RD1-team02= [[Филаделфија Севентисиксерс|Филаделфија]]