Разлика помеѓу преработките на „Марија II“

Додадени 2 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Менува fa:ماری دوم (انگلستان)
с (r2.5.2) (Бот Додава: nn:Maria II av England)
с (r2.7.2) (Робот: Менува fa:ماری دوم (انگلستان))
[[eo:Maria la 2-a (Anglio)]]
[[eu:Maria II.a Ingalaterrakoa eta Eskoziakoa]]
[[fa:ماری دوم (انگلستان)]]
[[fr:Marie II d'Angleterre]]
[[gd:Màiri II Shasainn is Alba]]
1.410

уредувања