Разлика помеѓу преработките на „Микелоцо“

Додадени 52 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава be:Мікелоца дзі Барталамеа
с (r2.7.1) (Бот Додава: eu:Michelozzo)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава be:Мікелоца дзі Барталамеа)
[[Категорија:Починати во 1472 година]]
 
[[be:Мікелоца дзі Барталамеа]]
[[ca:Michelozzo]]
[[de:Michelozzo di Bartolommeo]]
126.435

уредувања